polczas

Dla tych, którzy nie wiedzą, buty treningowe PUMA Fi są bezpośrednim potomkiem AutoDisc, bezprzewodowo połączonych butów adaptacyjnych Puma, zapowiedzianych w 2016 roku.

https://youtu.be/nU-XDVyYqMs

W przeciwieństwie do Nike Adapt BB, która automatycznie się napina, buty te są wyposażone w silnik na języku, który napina ukryte sznurówki. Użytkownicy po prostu przesuwają w górę, aby napiąć, w dół, aby „rozwiązać”.
Mogą też sterować nimi za pomocą aplikacji Fit Intelligence przez Bluetooth. Silnik jest zasilany przez baterię ukrytą w wkładce buta, a kiedy się wyczerpuje, można ją naładować, umieszczając trampki na bezprzewodowej płytce ładującej.

„Z wszystkich kandydatów PUMA wybiera półfinalistów i zaprasza ich na rozmowę Skype. Następnie powiadomimy osoby, które zostały przyjęte do programu. Odtąd będą testerami beta, otrzymają parę butów treningowych Fi i będą mieli trzy tygodnie na ich przetestowanie. Nasi testerzy wersji beta zostaną poproszeni o przekazanie opinii na temat użyteczności, projektu, inżynierii i noszenia obuwia poprzez ankietę online w trakcie i po okresie testowania. Następnie testerzy mogą zatrzymać buty ”, twierdzi firma.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *