Fani muzyki country opłakują utratę Kylie Rae Harris, która zmarła w środę. Miała 30 lat.

30-letnia wschodząca gwiazda muzyki country Kylie Rae Harris zginęła w wypadku samochodowym w drodze na jeden z festiwali. Informację tą potwierdził szef jej wytwórni Torrez Music Group.

„Wszyscy, którzy znali Kylie, wiedzieli, jak bardzo kochała swoją rodzinę i jak bardzo kochała muzykę” – czytamy w wydanym oświadczeniu.

Kylie Rae Harris jechała do Taos na Big Barn Dance Music Festival, gdzie miała zaplanowany występ. Jeszcze w środę wieczorem pisała na Twitterze, że zaczyna jej brakować paliwa. Na wpis zareagował muzyk Zac Williamson, który napisał: „Do zobaczenia jutro, ziomek”. „Nie mogę się doczekać!” – odpisała.

Na festiwal nie dojechała. Po drodze uczestniczyła w wypadku samochodowym. Oprócz 30-latki śmierć poniosła 16-letnia dziewczyna.

„Ze złamanym sercem potwierdzamy, że Kylie Rae Harris zginęła wczoraj w wypadku samochodowym. W tej chwili nie mamy żadnych dalszych szczegółów i prosimy o uszanowanie prywatności jej rodziny” – napisał w oświadczeniu Alex Torrez, szef jej wytwórni Torrez Music Group.

„Wszyscy, którzy znali Kylie, wiedzieli, jak bardzo kochała swoją rodzinę i jak bardzo kochała muzykę” – czytamy.

Kylie Rae Harris zostawiła sześcioletnią córkę, której poświęciła swój singiel „Twenty Years From Now”.

https://youtu.be/h0LPCTJSK14

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *