NASSAU, Bahamy – kobieta w Nassau na Bahamach otworzyła swój dom dla 97 psów, aby chronić je przed huraganem.

Chella Phillips, która w ciągu ostatnich 4 lat pomogła uratować prawie 1000 bezdomnych i porzuconych psów na Bahamach, napisała to na swojej stronie na Facebooku w niedzielę:

„W moim domu jest 97 psów, a 79 jest w mojej głównej sypialni. Od ostatniej nocy było szalone, kupa i siki non stop, ale przynajmniej szanują moje łóżko i nikt nie odważył się wskoczyć. Zabarykadowaliśmy schronienie i nikt nie jest na zewnątrz, muzyka gra w całym domu, a AC wieje dla nich. Udało mi się przynieść trochę mniej szczęśliwych i naprawdę doceniam to, że niektórzy z was ofiarowali skrzynie .. Naprawdę potrzebowałam przestraszeni, więc dziękuję! Możemy nie zostaniemy trafieni tak mocno, jak inne wyspy, ale najsmutniejsze jest to, że po huraganie opuszczającym Bahamy niektóre wyspy stracą dużo czasu, aby się zregenerować. Na każdej wyspie jest mnóstwo bezdomnych psów, moje serce jest tak złamane dla tych bez miejsca, w którym mogłyby ukryć się przed potworem kategorii 5 i tylko Bóg może je teraz chronić. Dziękujemy za pamięć i modlitwę za nas”.

Phillips prowadzi kampanię ratunkową pod nazwą „The Voiceless Dogs of Nassau, Bahamas”. Kliknij tutaj, aby uzyskać link do strony FB, jeśli chcesz dowiedzieć się, więcej.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2455968757759061&id=608561932499762

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *