Illuminati ustanawiają grupę zadaniową ds. Szczepionek.

Najbardziej wybitni liderzy Illuminati utworzyli specjalną grupę zadaniową, która nadzoruje podawanie szczepionek dzieciom i dorosłym na całym świecie, zwanym Globalnym Sojuszem na rzecz Szczepionek i Szczepień (GAVI).

The GAVI Alliance , założona w 2000 roku z pomocą Gates Foundation, ma na celu zaszczepienie wszystkich krajów trzeciego świata.

W 2000 r., w tym samym roku, w którym rozpocząła się GAVI, ojciec Gatesa, William Sr., były prezes Planned Parenthood, wraz z Davidem Rockefellerem, chwalił syna za obiecanie 750 milionów dolarów na rozpoczęcie projektu. Fakt, że taki globalny mechanizm, jak GAVI, istnieje – w rękach głośnych zwolenników kontroli populacji – dla dostarczania szczepionek milionom ludzi na całym świecie powinien być co najmniej niepokojący; Zwłaszcza w konfrontacji z górami dokumentacji dowodzącymi, że szczepionki przeciw płodności zostały zbadane i dostarczone przez Światową Organizację Zdrowia z dotacjami z Fundacji Rockefellera. Sam Bill Gates chwalił się, że za pomocą szczepionek ludność świata może zostać zmniejszona o 10-15%.

Pierwsze spotkanie tej złowrogiej grupy zadaniowej GAVI odbyło się w Davos w Szwajcarii w 2000 roku. Jej członkami są Bill i Melinda Gates Microsoftu, Światowa Organizacja Zdrowia ONZ (WHO), Fundacja Rockefellera i Bank Światowy. Zaangażowane są również rządy krajowe Rosji i USA. Bill Gates, na razie, wydaje się być główną siłą stojącą za pracą GAVI.

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, uważany za najbogatszego człowieka na świecie, pomaga finansować programy szczepionek ONZ. Żyd Gates powiedział, że nie wierzy w Boga. Regularnie uczestniczy w Światowym Forum byłego szefa partii komunistycznej Michaiła Gorbaczowa w byłej bazie wojskowej Presidio w Kalifornii

Gates, którego Microsoft jest liderem w opracowywaniu nowej technologii nanotranzystorów, twierdzi, że ma do przekazania 24 miliardy dolarów własnych pieniędzy. Wiele z tych pieniędzy zostanie przeznaczonych na rozwój nowych szczepionek, którymi Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) będzie zarządzać poprzez szczepienia biednych ludzi na świecie.

Tajny składnik szczepionki zabija nienarodzone dzieci.

Gates, uważany za najbogatszego człowieka na ziemi, i jego żona, Melinda, są również znani z wspierania Planned Parenthood i innych proaborcyjnych i globalnych wyludnień. Według wiarygodnych źródeł, niektóre z nowych szczepionek opracowanych przez ONZ (WHO) za pomocą pieniędzy Gatesa zawierają potajemnie trujące substancje chemiczne, które działają w celu zabicia nienarodzonych dzieci w łonie matki.

W 1999 r. American Life League była przerażona odkryciem, że szczepionki ONZ były używane jako ukryte „bomby depopulacyjne”.

Nowa broń biologiczna – izraelski wirus atakuje tylko Arabów.

Australijski magazyn Nexus wykonał wspaniałą pracę, ujawniając jeszcze jeden aspekt stosowania szczepionek w śmiertelnych celach – opracowanie broni biologicznych zaprojektowanych do zabijania tylko wyznaczonych ras i grup etnicznych.
Izrael pracuje nad bronią biologiczną, która jest genetycznie skierowana przeciwko Arabom.

Izraelscy naukowcy z super tajnego laboratorium biotechnologicznego Nes Tziyona pod Tel Avivem opracowali śmiertelne mikroorganizmy, które atakują DNA w komórkach ofiar o charakterystycznych arabskich genach.

Daan Goosen, szef południowoafrykańskiego ośrodka walki chemicznej i biologicznej, powiedział, że jego zespół w latach 80. otrzymał rozkaz opracowania „broni pigmentacyjnej”, która będzie atakować tylko czarnych ludzi.

Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne stało się tak zaniepokojone śmiertelnym potencjałem genetycznej broni biologicznej, że rozpoczęła dochodzenie.

WHO jest jednym z czterech stałych członków Zarządu Gavi.

„Ostatecznie wszystkie nasze prace związane ze szczepionkami zależą od silnych systemów dostaw w poszczególnych krajach. Dlatego inwestujemy w partnerów, których programy wzmacniają i zapewniają wsparcie dla krajowych systemów szczepień. Nasi partnerzy to organizacje społeczeństwa obywatelskiego, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), UNICEF i GAVI Alliance” – Fundacja Billa i Melindy Gatesa.

Zmniejszenie światowej populacji poprzez szczepionki.

Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami. – Dzisiejszy świat liczy 6,8 mld ludzi.. .i zbliży się do 9 mld. Obecnie, kiedy wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie: badań nad szczepionkami, służby zdrowia, usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować liczbę tę od 10 do 15 proc. – mówił na konferencji w Cancun.

Bill Gates o redukcji populacji za pomocą szczepionek:

https://youtu.be/1yvVt5aLQfo

„We wrześniu 2017 r. APA News w Kenii poinformowało, że co najmniej 500 000 młodych dziewcząt i kobiet może być bezpłodnych, po podaniu szczepionki przeciwko tężcowi przez rząd w 2014 i 2015 r.:

„Dzisiaj możemy potwierdzić krajowi, że Kościół katolicki miał rację. Setki tysięcy naszych dziewcząt i kobiet, w wieku od 14 do 49 lat, z najszybciej rosnących populacji w kraju, nie będzie miało dzieci z powodu sponsorowanej przez państwo sterylizacji, która została sprzedana do kraju jako szczepienie przeciwko tężcowi” – oświadczył Odinga, kenijski polityk.

Ta liczba co najmniej 500 000 sterylizowanych dziewcząt pochodzi z jednego kraju – Kenya i dzieje się to w Afryce, Indiach, na Filipinach i innych krajach słabo rozwiniętych … nie wspominając, że szczepionka przeciw tężcowi jest tylko jedną dostępną szczepionką. Jeśli weźmiesz pod uwagę szeroką gamę szczepionek i toksycznych chemikaliów w nich zawartych, możliwe szkody dla populacji dotkniętych tym problemem są niewyobrażalne.

Wiadomo, że metale, takie jak aluminium, arsen, bar, beryl, bizmut, kadm, złoto, ołów, lit, rtęć, nikiel, platyna, stront, cyna, tytan i uran (wśród wielu innych) nie mają ustalonego biologicznego Funkcje i są również znane jako toksyczne nawet w dawkach o minimalnym stężeniu nanogramów (1 / miliard) … Jedną ze szczepionek zawierających wiele z tych silnych substancji chemicznych (szczególnie aluminium) była szczepionka Hexavac.

Teraz metoda dostarczania stała się bardziej wyrafinowana – zamiast używać igieł, są teraz jadalne szczepionki, które można ukryć w żywności, nawet bez świadomości odbiorcy.

Rządy są pod presją finansową ze strony Banku Światowego i MFW jako warunki pożyczek, a ONZ – za pośrednictwem WHO i UNICEF-u pod przykrywką „pomocy humanitarnej”, otrzymują dobry wizerunek, a niczego niepodejrzewająca populacja zostaje wysterylizowana i / lub zatruta .

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *