Zespół CitizenGO wciąż broni swojej strony i serwery przed masowym atakiem hakerskim.

Kiedy 390,000 członków społeczności CitizenGO podpisało petycję wzywającą Walt Disney Company do zaprzestania indoktrynacji dzieci ideologią lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) oraz ideologią gender w parkach rozrywki dla dzieci, światowa lewica (najprawdopodobniej) opłaciła grupę cyberprzestępców, by wykonać najsilniejsze i najbardziej wyrafinowane uderzenie na stronę internetową CitizenGO, jakiego byliśmy dotąd świadkami.

Po tym jak CitizenGO było współorganizatorem Światowego Kongresu Rodzin w Weronie (Włochy) i zabrało w ten sposób głos w obronie naturalnej rodziny, jeden z dziennikarzy śledczych, pracujący dla mediów finansowanych przez George Soros’a, oszukał ich działaczy, zmanipulował ich słowa i opublikował nieprawdziwe informacje krzywdzące CitizenGO.

Kiedy w Hiszpanii, USA, Niemczech, Włoszech, Francji, Chile, Meksyku i Kolumbii zorganizowali akcję z autobusami oklejonymi hasłami demaskującymi totalitarne ambicje ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) oraz ideologii gender niemal natychmiast musieli bronić się w wielu postępowaniach sądowych, gdzie byli oskarżani o mowę nienawiści.

A po każdym takim ataku są zalewani strumieniem podłych, pełnych nienawiści komentarzy na Facebook’u i innych mediach społecznościowych.

Tak właśnie działa lewica, gdy ktoś nie poddaje się jej presji. Stara się zastraszyć wszystkich, którzy chcą mówić niewygodną dla niej prawdę. Proszę sobie wyobrazić, czego będą doświadczać, gdy ich działania będą jeszcze bardziej skuteczne.

CitizenGO nie podda się, ani teraz, ani nigdy. Lecz by móc walczyć przez najbliższe lata, są zmuszeni podwoić swoje zabezpieczenia w sieci oraz zdecydowanie wzmocnić fundusz obsługi prawnej – nie powodując tym samym zmniejszenia budżetu przeznaczonego na podstawowe działania.

Ataki, których CitizenGO doświadczyło ostatnio:

Hakerzy zaczęli swoje uderzenie w ostatni poniedziałek (10 czerwca) masowym atakiem DDOS. Grożono jeszcze potężniejszym atakiem, jeżeli CitizenGO nie usunie ze swojej platformy i strony internetowej wszystkich kampanii związanych z aborcją, ideologią lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) oraz ideologią gender.

Ostatnia wiadomość, jaką otrzymali od hakerów jest taka:

„Po zobaczeniu waszych dwóch tweetów [gdzie oświadczyliśmy publicznie, że się nie poddamy szantażom], pozostaje nam jedynie przeprowadzenie kolejnego ataku. Czekajcie na nas ;)”

W czwartek (13 czerwca), ponowiono atak na serwery. Zespół CitizenGO ciężko pracował i nadal pracuje, by go odeprzeć…
CitizenGO jest w pełni zaangażowany w podniesienie poziomu bezpieczeństwa swoich serwerów. Oznacza to, że poświęca wielką część swoich zasobów ludzkich i finansowych, z jednej strony kupując wyspecjalizowane usługi zapewniające bezpieczeństwo, z drugiej zatrudniając ekspertów od bezpieczeństwa internetowego. Przyświeca im jasny cel: odbudować stabilność strony internetowej oraz jak najszybciej reaktywować kampanie na rzecz ochrony życia, rodziny i wolności.

Bardzo proszę kliknij tutaj, aby wesprzeć CitizenGO darowizną, która zapewni środki do odpierania kolejnych ataków.

Lista osób i organizacji zastraszanych i atakowanych przez lewicę praktycznie nie ma końca, ale to CitizenGO jest od początku swego istnienia i de facto nieprzerwanie na ich celowniku.

Aby chronić swój system, podniosą poziom środków bezpieczeństwa, korzystając ze specjalistycznych metod. Ale wiedzą Państwo, że jest to, póki co, bardzo nierówna walka i muszą być gotowi na “najcięższe działa”.
Nie mamy już żadnych wątpliwości, że hakerzy będą ich nadal prześladować.

Ale CitizenGO nie cofnie się ani o krok!

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *