Centrum Życia i Rodziny zaprasza, na XIV Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku w 130 miastach Polski, w tym Warszawa i przejdzie pod hasłem: „SEKSEDUKACJA TO DEPRAWACJA!”

Marsz dla Życia i Rodziny 2019 rozpocznie Msza św. o godzinie 10.30 w kościele Świętego Krzyża (Krakowskie Przedmieście 3). Sam pochód ruszy o godz. 11.45 spod Pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Finał Marszu – około godz. 13.00 pod Ratuszem m. st. Warszawy (Pl. Bankowy 3/5)

W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców.
„Te nieobliczalne w skutkach działania już od nowego roku szkolnego 2019/2020 dotkną ponad 200 tys. dzieci w warszawskich szkołach, ale w dalszej perspektywie zagrażają ponad 4,5 milionom najmłodszym w całej Polsce. W poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej Ojczyzny, wychodzimy na ulice naszych miast, aby chronić młode pokolenie Polaków przed demoralizacją i bronić autonomii wychowawczej polskich rodzin” – wyjaśnia Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny.

W Marszu udział wezmą eksperci w dziedzinie programów wychowawczych oraz przedstawiciele organizacji rodzicielskich z krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, gdzie już dzisiaj dzieci poddawane są edukacji seksualnej w szkołach. Opowiedzą uczestnikom Marszu o tym co czeka polskie rodziny, jeśli władzom Warszawy uda się przeforsować wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.

Organizatorzy zapraszają do udziału w Marszu całe rodziny z dziećmi, osoby starsze, duchownych i wszystkie osoby, które pragną publicznie dać wyraz troski o każde ludzkie życie i umocnienie polskich rodzin. Przemarsz uświetni obecność szkockiej orkiestry w tradycyjnych regionalnych strojach.

Centrum Życia i Rodziny podczas Marszu przeprowadzi zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Teresy Strzembosz w Chyliczkach k. Konstancina. Środki zostaną przekazane na stworzenie i wyposażenie sali rehabilitacyjno – rekreacyjnej dla dzieci i matek – podopiecznych tej placówki.

Marsz dla Życia i Rodziny poprzedzi międzynarodowa konferencja naukowa: „Edukacja seksualna dzieci i młodzieży. Przegląd zagrożeń”, która odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Narodowym (PGE Narodowy). Więcej informacji dotyczących konferencji: www.bronmydzieci.pl

9 czerwca Marsze dla Życia i Rodziny odbędą się też w 130 innych miastach. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.marsz.org.

Znajdź swoje miasto i przyjdź na Marsz!

Marsz dla Życia i Rodziny

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *