Seria wywiadów ulicznych z muzułmanami w Niemczech pokazuje, że każdy z nich twierdzi, że jest „absolutnie” i „w 100 procentach” wina kobiety, jeśli zostanie zgwałcona podczas noszenia krótkiej spódniczki.

Zapytany przez ankietera: „Czy skąpo ubrane kobiety są winne, jeśli są gwałcone?” Każdy pojedynczy respondent w klipie mówi tak.

„Tak, oczywiście. To jej wina. To jej wina, jeśli zostanie zgwałcona przez obcych – odpowiada jeden mężczyzna w średnim wieku.

„Tak, oczywiście. Absolutnie. 100% – odpowiada inny młodszy mężczyzna.

Dwóch innych młodych mężczyzn zgadza się, że to wina kobiety, jeśli zostanie zgwałcona, zanim doradzą jej, by nosiła ubranie do kostek, aby uniknąć tego losu.

Grupa muzułmańskich nastolatków zgadza się, że to wina kobiety, zanim im powie, że kobiety powinny zakrywać wszystko włącznie z twarzą.

Opinie są szczególnie szokujące, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w Kolonii i innych dużych miastach w sylwestra 2015 r., Kiedy to 1200 kobiet zostało napadniętych seksualnie, a 22 zgwałcone przez muzułmańskich imigrantów.

Białe dziewczyny w Wiedniu w Austrii zaczęły nosić islamskie chusty, aby zapobiec nękaniu ulicznemu przez męskich muzułmańskich migrantów.

„Porozmawiaj z kobietami na ulicy, porozmawiaj z dziećmi, porozmawiaj z młodymi dziewczynami, sam znam ojców, którzy, gdy ich córki mają wracać wieczorem do domu, dają im chusty na głowę”- powiedział były poseł Marcus Franz.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *