Rodzina i dziennikarze TVN polecieli do Egiptu w sprawie śmierci Magdy Żuk!

„Ze względu na zbliżającą się już drugą rocznicę śmierci mojej siostry Śp. Magdaleny Żuk oraz brak postępów w prowadzonym przez Prokuraturę Śledztwie, postanowiliśmy z tatą i ekipą TVN wybrać się osobiście do Egiptu w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania…”

Taką informacje zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych siostra Śp. Magdy Żuk. Rodzina tragicznie zmarłej Bogatynianki postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wspólnie z telewizją TVN zrealizowała w Egipcie reportaż dla programu „UWAGA”.

W poniedziałek (29.04) o godzinie 19:50 odbędzie się transmisja live, która będzie miała miejsce w Bogatyni pod Domem Zegarmistrza, podczas której przeprowadzane zostaną rozmowy z rodziną i przyjaciółmi zmarłej Magdaleny. Cały reportaż zostanie wyemitowany następnego dnia we wtorek (30.04) w programie TVN UWAGA o godzinie 19:50.

Od tragicznej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie mijają właśnie 2 lata. Do tej pory jej zgon, w egipskim kurorcie, owiany jest tajemnicą. W czerwcu bieżącego roku swoje śledztwo w sprawie zakończyć ma jeleniogórska prokuratura.

Cały post siostry Śp. Magdaleny Żuk:

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *