polczas

Olejek kokosowy do pielęgnacji włosów to wspaniały, naturalny produkt, który można stosować zarówno do pielęgnacji skóry, jak i włosów. Daje ci promienne, miękkie, zdrowe i lśniące włosy przez cały dzień.

Nie zawiera żadnych szkodliwych składników, które mogą uszkodzić włosy. Możesz więc wyrzucić inne chemicznie szkodliwe produkty do włosów. Co może dla Ciebie zrobić zabieg z oleju kokosowego?

Cóż, oferuje twoim włosom wiele niesamowitych korzyści, takich jak:

  • Olej ten może pomóc w naprawie włosów, które zostały uszkodzone lub są po prostu naturalnie suche.
  • Ten rodzaj oleju ma również właściwości przeciwgrzybiczne, dlatego jest bardzo skuteczny w zapobieganiu łupieżu.
  • Może również pomóc poprawić już zdrowy stan włosów i skóry głowy, gdy stosowany jest regularnie.

DLACZEGO ZABIEG Z OLEJU KOKOSOWEGO JEST TAK SKUTECZNY?

Olej kokosowy pomaga regenerować suche włosy na poziomie molekularnym. W rezultacie trzon włosa jest naprawiany od wewnątrz.

Witamina E, kwas laurynowy i kwas kaprynowy znajdujące się w oleju kokosowym i mogą zapobiegać utracie białka. Oznacza to, że włosy pozostają wzmocnione i mogą nabrać połysku.

Ludzie, którzy regularnie używają olejków kokosowych do pielęgnacji włosów, zgłaszali mniej złamań, splątań, rozdwajanych końcówek i statycznych pasm włosów. Niektórzy nawet zgłaszali, że ich włosy wyglądają i stają się grubsze.

UŻYWANIE OLEJU KOKOSOWEGO DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW JAKO ODŻYWKA DO GŁĘBOKIEGO ODŻYWIANIA

Jeśli chcesz używać oleju kokosowego jako głębokiego zabiegu kondycjonującego, możesz po prostu wetrzeć trochę oleju w włosy i skórę głowy. Jeśli jednak masz cienkie włosy, możesz zachować ostrożność.

Użyj więcej oleju na części włosów, które są nadmiernie suche lub uszkodzone. Możesz podzielić włosy na równe części i nałożyć olej na długość włosów i skóry głowy. Upewnij się, że włosy są równomiernie pokryte.

Pozostaw olej na włosach i skórze głowy przez co najmniej 20 minut. Osoby z porowatymi włosami mogą zostawić olej na włosach przez godzinę lub nawet przez noc przynajmniej raz w miesiącu.

LECZENIE OLEJEM KOKOSOWYM DO WŁOSÓW:

Olej kokosowy można również stosować codziennie, aby pomóc utrzymać zdrowe włosy. Może być nakładany na włosy każdego dnia po kąpieli i / lub stosowany jako codzienny środek nawilżający na suche włosy. Olej można również stosować na skórę, aby uzyskać miękki dotyk.

Olej kokosowy może być stosowany do leczenia łupieżu. Wszystko co musisz zrobić to…

Wmasuj olej bezpośrednio w skórę głowy, pozwól mu pozostać przez pół godziny lub przez noc, a następnie zmyj go szamponem.

Prawdą jest, że olej kokosowy jest naturalną i bezpieczną alternatywą dla wielu komercyjnych produktów do włosów.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *