Będziesz szczerze zdegustowany, gdy dowiesz się o historii tego biednego żołnierza, który na Reddit nazywa się Frizzmaster. Dowiedział się o swojej zdradzającej żonie za pośrednictwem swoich krewnych i znajomych.

Bajeczne małżeństwo. I żyli długo i szczęśliwie?

Poznał się z nią przez przyjaciela i całkiem nieźle mu się udało. Wierzył, że to miłość, a ona była wszystkim. Grała nawet w gry wideo, aby cieszyć się wspólnym towarzystwem, ale nie mógł długo z nią zostać ze względu na swoje obowiązki. Jedyną rzeczą, która sprawiła, że pozostali razem, było małżeństwo … zła decyzja.

Zaczął zauważać takie rzeczy, jak jej częste potrzeby, by zabrać matkę do szpitala i samochód, który kupił, widział zaparkowany na różnych miejscach parkingowych.

Potem przyszedł rozkaz i wysłano go do Korei, gdzie przebywał przez rok. Stamtąd został wysłany do Teksasu i właśnie tam dowiedział się o niej. Szokujące, źródłem była jej własna rodzina, jej brat, matka, wujek i ciotka. Powiedziała im, że Frizzmaster był gejem, a on sam ma pociąg do mężczyzn.

Wreszcie, pewnego dnia sama poinformowała go przez telefon, dlaczego? Kobieta zaszła w ciążę! Frizzmaster nie był ojcem, nie było go w domu. Przyznała, że ojcem jest afroamerykanin pochodzenia irlandzkiego.

Zaczął postępowanie rozwodowe bez jej wiedzy i spakował swoje rzeczy, aby zapobiec sprzedaniu czegokolwiek. Następną rzeczą, którą zrobił jako zemstę, było zniszczenie samochodu od jej zupełnie nowego chłopaka, który również nie był ojcem dziecka.

Odkąd popełniła cudzołóstwo, odmówiła przedstawienia wyniku testu ojcostwa na sali sądowej, bez którego sędzia nie mógł kontynuować. Więc musieli zadowolić się innym terminem rozprawy.

W końcu zapadł werdykt, a Frizzmaster otrzymał zakaz kontaktowania. Jeśli chodzi o nią, dostała 30-dniowe powiadomienie, żeby spakowała się i opuściła dom Frizzmastera i nigdy więcej nie postawiła tam stopy. Zasadniczo okazała się to najlepszą rzeczą, jakiej nigdy nie miał. Przygoda.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *